Promosyon Sistemimiz Yayında!

Halihazırdaki sosyal medya, offline satış yaptığınız mecralar, web siteniz, forumlar vs. gibi aktif olduğunuz mecralarda Sadeceon hizmet linkinizi paylaşarak SADECE %5 (yani kredi kartı komisyon oranı kadar) bir oran ile muhteşem bir fırsattan faydalanmaya ne dersiniz? Aktif edilen yeni “Promosyon Oluşturma” sistemi ile aktif olduğunuz youtube, instagram, facebook , forumlar, komuniteler vs. gibi farklı platformlarda hizmetinize özel olarak yaratacağınız bir promosyon linki paylaşarak bu linkten gelen müşterilerinizde sadece %5 oranında kredi kartı ödeme kuruluşunun tahsil ettiği kadar bir komisyon ödeyerek hizmet verebilirsiniz. Artık POS derdi ile uğraşmadan, farklı ödeme yapıları ile entegre olmaya gerek olmadan ve şirket kuruluşu gibi masraflı işlerle uğraşmadan istediğiniz platformdan müşterilerinizden ödeme alın!

 

Promosyon Kodunuzu Nasıl Oluşturacaksınız?

Öncelikle aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi üye girişi yaptıktan sonra sağ üst taraftaki Satışlar sekmesine girmeniz gerekmektedir.

Satışlar sekmesine girdikten sonra aşağıdaki resimde olduğu gibi sağdaki menüden Benim Yeteneklerim seçeneğine girmeniz gerekmektedir.

Açılacak olan sayfada yetenekleriniz listelenecektir. Bu listede hangi yeteneğiniz için promosyon kodu oluşturmak istiyorsanız, sağ tarafındaki ayarlar butonuna tıklayarak açılan menüden “Promosyon Düzenle” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki görselden de görüntüleyebilirsiniz.

Açılacak alan promosyon sayfasında öncelikle aşağıdaki görselde 1 olarak işaretlenen alandan promosyon oranını seçmelisiniz. %10 - %90 arasındaki değerlerde promosyon oranı seçebilirsiniz. Görselde 2 olarak işaretlenen alandaki gibi kaydet butonuna bastığınızda promosyon kodunuz oluşmaktadır. Sayfa yenilenerek kaydet butonunun üzerinde promosyon linkiniz belirecektir.

 

Bu linki müşterilerinize iletebilirsiniz. Müşterileriniz bu link üzerinden giriş yaptığında belirlediğiniz oran kadar indirim otomatik olarak tutardan düşecektir ve müşteri ödeyeceği net tutarı hizmet sayfanızda görebilecektir. Aşağıdaki örnek görselden görüntüleyebilirsiniz. 

Geri